خدمات ما

بازسازی و تخریب ساختمان

بازسازی و تخریب ساختمان ها در بازار تعمیرات و ساخت و ساز بیشتر مورد تقاضا قرار می گیرد. شرکت ما بدون در نظر گرفتن کارایی اولیه و استهلاک سطح آن آماده ارائه بازسازی هر نوع ساختمان یا محل است.
بیشتر

نصب انشعاب فاضلاب

کاتالوگ های قدیمی دارای اتصالات عجیب و شگفت انگیز زیادی هستند که شاخه ها از زوایای مختلف وارد می شوند اما امروزه برای نصب انشعاب فاضلاب ما تمایل به کار با اتصالات زهکشی مورب داریم.
بیشتر

حفاری چاه

برای جلوگیری از ورود مایعات موجود در سازه های حفاری شده به چاه این مهم می تواند با استفاده از حفاری چاه فاضلاب که امروزه در زمینه اکتشاف و تولید هیدروکربن ها فعالیت می کنند ، حاصل شود.
بیشتر

لوله کشی فضای سبز

گاهی در سیستم حفاری آب و لوله کشی فضای سبز فقط از یک شیر آب به عنوان شیر اصلی استفاده می شود اما وجود شیرهای آب در مکان های مختلف در طول سیستم آبیاری می تواند مفید باشد چرا که شما می توانید در صورت نیاز به تعمیر، آب آن ناحیه را قطع کنید.
بیشتر

نصب دوربین مداربسته اماکن

این به این معنی است که اگر به دنبال آرامش بیشتر در هنگام کار یا در تعطیلات هستید ، نصب دوربین مدار بسته اماکن می تواند گزینه ایده آل برای شما باشد.
بیشتر

نصب سانترال

محل مناسبی را برای نصب سانترال پاناسونیک و خطوط تلفن خود قرار دهید. اینجا جایی است که واحد اصلی خدمات خود را نصب خواهید کرد ، مغزی موجود در پشت سیستم شما  باید به خطوط تلفن و واحدهای تلفن شما متصل شود.
بیشتر